Kirsiaed. Work in progress

Anton Tšehhov


dramatiseering: rühmatöö

lavastaja/muusikaline kujundaja: Kalev Kudu
lavastaja assistent/valgus: Enor Niinemägi
liikumine: Jaanika Tammaru (Teater "Must Kast")
näitlejad: Tairi Leis, Mark Harald Männik, Kristi Luha, Kristel Raudik, Mihkel Kohava,Priit Kivisilla, Alina Annely Strokin, Epp Valdaru, Annabel Berg, Elo Järv, Anneli Ojaste, Andreas Aimse, Enor Niinemägi ja Kalev Kudu.

Esietendus 17.detsembril kl. 19.30 Tartu ülikooli peahoone keldris, ruumis 027.
Järgmised etendused toimuvad 09.02, 11.02, 18.02, 19.02, ja 20.02 kell 19.302015. aastal Tartu Üliõpilasteatrisse astunud näitlejad koos teatri vilistlastega on kogu semestri vältel töötanud maailmakuulsa vene kirjaniku A. Tšehhovi viimase näidendiga „Kirsiaed” . Nad kõik teavad, et Aeg on lõppemas ja Aeda varsti pole enam.. Tehakse veel nägusid, tantsitakse, üritatakse jätkata/luua suhteid. Loodetakse, et veel on võimalik päästa Aeda ja elada edasi endiselt - rõõmsalt ja harmoonias. Nad on viimased inimesed, maailm on lõppemas, pole mingit lootust Aeda päästa. Nad teavad ka , et tulemas on uus aeg, aga mis see on ja mida sest oodata või loota, seda nad ei tea.
Piletid, 5 eurot, on müügil enne etenduse algust kohapeal!

Tartu Üliõpilasteater tänab oma toetajaid: Eesti Kultuurkapital, Tartu Kultuurkapital, Tartu Ülikool, Tartu linn ja eriti dr. Jurij Alschitz ( Akt­zent Internationales Theaterzentrum Berlin )!