Pärast kaldkriipsu /

Viktor Krasovcki


tõlkija: Aare Pilv

lavastaja/muusikaline kujundaja: Kalev Kudu
kunstnik: Kudrun Vungi
heli ja valgus: Enor Niinemägi
näitlejad: Kertu Raja või Merjam Ahmet, Merilin Jürjo, Tairi Leis (vilistlane), Mark Harald Männik, Joosep Sarapuu ja Sven Paulus (vilistlane)

Esietendused 14. mai ja 15. mai 2015 kell 19.00 Tartu Uue Teatri proovisaalis, Tartus, Lai 37 .

Selline neiu võib elada mis tahes linnas, mis tahes tänaval, mis tahes majas ja vaadata välja mis tahes aknast. Ja selliseid sihitult linna mööda hulkuvaid noormehi on raske kokku lugeda. Ja olukordi, kus sellised neiud ja sellised noormehed kohtuvad ja lahku lähevad on veelgi rohkem. Kuigi meie Neiu ja Noormehe kohtumine on unikaalne, võib ka see korduda piiramata hulgal kordi. Kuid korduste numeratsioon tuleb juba pärast kaldkriipsu...

Viktor Krasovcki sündis 1979 aastal ja lõpetas 2008 Valgevene kunstiakadeemia teatrilavastajana. Ta kirjutab näidendeid, millest paljud on auhinnatud ka kodu- ja välismaal, lisaks lavastab ja mängib ta mitmetes Minski teatrites. 2014. aastal kirjutas autor stsenaariumi ja lavastas filmi “Valvur”, mis valiti lühifilmide võistlusprogrammi Cannes’ festivalil 2015. aastal.

Järgmised etendused: 20. 21. 28. 29. mail Tartus, Tartu Uue Teatri proovisaalis kell 19. Tallinnas on etendus 30.mail kl. 19 Teoteatris (Vana Kalamaja 9A).
Pilet: täispilet 7 €, sooduspilet: õpilane/tudeng/pensionär 5 €. Grupisoodustus (alates 10 inimesest) 3.50 €
NB! Tallinna etenduse piletihind on 7 € sooduspilet ning 9 € täispilet.
Piletid on müügil Piletilevis ja pool tundi enne algust kohapeal!
Esimest artiklit Sirbist saad lugeda SIIT!

Tartu Üliõpilasteater tänab oma toetajaid: Eesti Kultuurkapital, Tartu Kultuurkapital, Tartu Linn, Tartu Ülikool ning Tartu Uus Teater!